Play buduje LTE

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

play-buduje-lteKomercyjny start 4G LTE w Play był bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem września bieżącego roku. Teraz fioletowy operator publikuje materiały filmowe z postępami prac w kwestii unowocześniania sieci komórkowej. Jeden z nich dotyczy aktywacji usługi w Warszawie, drugi stawiania masztu BTS, a trzeci jest swoistego rodzaju podsumowaniem całego projektu.

Swoją drogą to naprawdę cieszy fakt, że tak wiele dzieje się temacie czwartej generacji. Również i Orange w stolicy udostępnił LTE, w tym dla użytkowników na kartę, czego niestety nie zrobił zachwalany w pierwszym akapicie Play. Oby u fioletowego gracza ten moment nastąpił jak najszybciej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Wciąż przecież bardzo wiele osób posiada nowoczesne smartfony z technologią LTE. W dodatku dokładnie ta sama grupa nigdy nie przestawi się kontrakty. Przypomnijmy, że do końca 2013 roku łączność 4G zostanie udostępniona przez Play w 13 miastach Polski. Zaliczają się do tego szczęśliwego grona Warszawa, Toruń, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Koszalin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Tarnów, Częstochowa i Wałbrzych. Z kolei pod koniec 2014 roku LTE w Play powinien docierać aż do 70% populacji w kraju nad Wisłą. Co ciekawe, pierwszym z nich był Toruń, który jest równocześnie małą ojczyzną marki My mobile. Poniżej prezentujemy trzy materiały wideo. Pokazują one jak w praktyce wygląda proces unowocześniania infrastruktury dużego operatora strukturalnego.

(fot. Play/My mobile studio)

INSTALACJA LTE W WARSZAWIE

ROZWÓJ SIECI LTE W PLAY

LTE W PLAY DLA 13 MIAST POLSKI

Przygotowane przez

jest autorem 9168 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt