PREMIERA: Disney+ to teraz nowy Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nowy Netflix z bardzo wysoką jakością treści. Takie nasuwają się wnioski po kilku tygodniach testów platformy streamingowej Disney+. Człowiek podchodził do niej z dużą dawką rezerwy oraz sceptycyzmu, a tutaj takie zaskoczenie czy niespodzianka. Nawet serial Pam & Tommy o historii kariery Pameli Anderson mimo początkowych kontrowersyjnych odcinków ogląda się znakomicie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pojawia się w nim nawet znana osoba Hugh Hefnera z fantastycznego dokumentu Amazon Prime Video. Dziś taki Netflix jest na początku schyłku swojej popularności i pomyśleć, że kiedyś to właśnie on miał tą jakość. Teraz nic z niej nie zostało, a jedynie masówka. W tej chwili chyba największym konkurentem dla Disney+ są produkcje oryginalne HBO Max. Być może właśnie dlatego pojawiły się u niego duże roczne obniżki 50% do łącznego poziomu 179,95 PLN, gdzie średni koszt miesięczny to zaledwie niecałe 15 PLN.

Swoją drogą to ciekawe, kiedy nastąpi efekt końca nowości gracza VOD. Równie dobrze może się przecież zdarzyć sytuacja, że klienci obejrzą wszystkie hity platformy i odejdą z Disney+. Świeżość nie będzie trwała wiecznie. Wszystko się kiedyś kończy. Netflix próbę czasu przetrwał dramatycznie źle. To dlatego jest synonimem masówki produkowanej na ilość pod niezbyt wygórowane gusta mainstreamowego mało wymagającego widza szukającego prostej rozrywki. Taka strategia powoli przestaje działać.

(fot. Disney+/My mobile)

DISNEY+ POZYTYWNIE ZASKOCZYŁ MASĄ HITÓW

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU CO W DUSZY GRA (DISNEY+)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU WYPRAWA DO DŻUNGLI (DISNEY+)

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Disney+ to teraz nowy Netflix [My mobile TV]”

  1. marco Odpowiedz

    I co z tego skoro i tak baza filmów jest nie kompletna? W każdej chwili coś może „wypaść” tak jak Top Gun z 1986 albo brak wszystkich serii danego filmu. Może klasyczne wypożyczalnie dvd „trąciły myszką” ale przynajmniej była pewność że wszystko jest i będzie.
    Korzystam z netfilxa, korzystałem z hbo i canal+ ale po jakimś czasie jest takie wrażenie że większość filmów jest w podobnym tonie. Coraz trudniej znaleźć jakiś klasyk sprzed lat. Czasami można też znaleźć coś na platformie tvp.vod pomimo mniejszej bazy.

    • Kamil

      Tymczasem dzis mocna PREMIERA na HBO Max, mianowicie Dom Gucci. Oby platforma przyjela cene Amazon Prime Video 10 ziko, a z czasem 5 ziko w pakiecie rocznym 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt