PREMIERA: Moskwa 1, 2, 3, 4

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Szokująco słabe są kwestie bezpieczeństwa stosowane przez FSB, czyli Federalną Służbę Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. W kapitalnym dokumencie HBO Max mogliśmy się o tym dobitnie przekonać o tytule Nawalny. Był to bloger mający zostać prezydentem Rosji. Hakerzy włamywali się na pocztę email ważnych funkcjonariuszy jednostki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co ciekawe, hasło było proste Moskwa 1. Po włamaniu wcale nie nastąpiło jego zmiana na zdecydowanie silniejsze. Postawiono na Moskwa 2, następnie Moskwa 3. Jakieś to było zdziwienie jak po kolejnym ataku hakerskim zmieniono hasło dostępu na Moskwa 4. Takie rzeczy są możliwe chyba tylko w Rosji podobnie jak rozmowy niezabezpieczonymi telefonami z obcymi osobami, gdzie zdradzano tajniki operacji specjalnych.

Świetny dokument nadmieniony powyżej możemy oglądać już teraz na platformie HBO Max www.hbomax.com/pl/pl/feature/urn:hbo:feature:GYmFp9ATv1JSBmwEAAACW. W przeszłości był on nawet emitowany w telewizji informacyjnej TVN24. Potwierdzenie tego mamy jak na dłoni w usłudze TVN24 GO www.tvn24.pl/go/programy,7/filmy-dokumentalne-odcinki,74501/odcinek-1156,S00E1156,776033.

(fot. HBO Max/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12167 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt