Filmy Google Play Movies zmieniają się w Google TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Już wkrótce, bo jeszcze w maju bieżącego roku usługa Filmy Google Play Movies zostanie przeniesiona do aplikacji Google TV. Zdaniem My mobile jest to bardzo dobra decyzja z punktu widzenia strategii unifikacji lub jak kto woli marketingowy rebranding produktowy. Kalifornijski gigant tym samym zaczyna mocno stawiać na rozwiązania telewizyjne.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Kto wie, może za chwilę w Polsce będzie dostępna funkcja rekomendacji Top picks for you dla Google TV. Wszak w kraju nad Wisłą dosłownie lada moment zadebiutuje Disney+. Przez to polskie Google TV nie będzie tak ubogie na tle swojego amerykańskiego, pełnowartościowego odpowiednika. Na dobrą sprawę największe bajery multimedialne nie są dostępne dla Polaków. Ci muszą się zadowolić poziomą listą z ikonami aplikacji.

Następnie tuż pod nimi znajdują się miniatury z tzw. feedem poszczególnych dostawców serwisów streamingowych, mianowicie Amazon Prime Video, Canal+ Online, TVP VOD, Player czy YouTube. Kiedyś jeszcze znajdował się tam swoistego rodzaju hub od HBO GO, ale po debiucie HBO Max niestety on zniknął. Tak więc nie zawsze zmiana na nowsze powoduje ulepszenie działania danego tytułu. Czasem jest wręcz zupełnie odwrotnie.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt