PREMIERA: Magia iPhona w 2022 roku całkowicie wyparowała [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z pewnością wielu konsumentów miało podobną sytuację w przeszłości. Jeszcze pięć lat temu marka Apple wywoływała ogromną ekscytację. Człowiek miał wrażenie posiadania produktu lepszego od innych. Dziś, w 2022 roku nic z tej magii nie pozostało w iPhonie. Błędy jak miał Android, tak samo również ma iOS. Owszem, działa on zdecydowanie przyjemniej na tle zielonego robota.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jednak i Android przez te wszystkie lata zrobił duży postęp. Jego codzienne używanie staje się coraz przyjemniejsze. Android 10 oraz wyższe modele to już nie są czasy mocno zawodnych wersji 2.2 Froyo czy 2.3 Gingebread. Podobny efekt wyparowania magii My mobile zaobserwowało w 2019 roku u Xiaomi. Kiedyś także wszyscy ekscytowali się tym (tanim wówczas) producentem smartfonów. Przyszły klient chciał mieć ciągle ten napis Mi, aż w końcu mu ta chęć przeszła.

Owszem, dział marketingu Apple dalej robi najlepsze i najbardziej spektakularne reklamy telewizyjne. Najlepszym przykładem jest poniższy spot promujący model Apple iPhone 13 Pro w uwaga, to wcale nie jest żart zielonym kolorze. Jednak one również nie działają jak dawniej. Będąc realnym użytkownikiem inteligentnego telefonu komórkowego z logo nadgryzionego jabłka, człowiek się uodparnia na przekaz. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zna realnie namacalną prawdę na jego temat.

(fot. Apple/Plus/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY ZIELONEGO APPLE IPHONE 13 PRO (W PLUSIE)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Magia iPhona w 2022 roku całkowicie wyparowała [My mobile TV]”

  1. Maniek Odpowiedz

    Serioo nie wiem po czym sadzisz ze iphone jest gorszy od 😉 zaśmieconego androida który od najtańszego do najdroższego ma problem jeden od lat brak optymalizacji , czytaj robi się śmietnik z niego z oryginalnym oprogramowaniem od producenta może w Motoroli nie ma tego problemu ;). Ja sobie chwale Iphona 7 kupiłem sobie w 2019 roku pierwszy telefon z tej firmy miałem go do końca maja 😉 działał tak ze żaden android po takim czasie nie ma opcji nawet przy takiej ilości aplikacji 😉 . Wymieniłem na iphone se 2020 i sobie chwale dużo szybszy ekran i hz na mnie wrażenia nie robią bo nie oglądam na telefonie filmów ;). Poza tym od kiedy tu produkujesz się na tym portalu przepisujesz artykuły z innych stron 😉 taka ta twoja innowacja. Zamiast pisać do producentów o wypożyczenie sprzętu do testów , w swej lokalizacji albo w dużych miastach robić test prędkości internetu albo zasięgu . Ty piszesz nie wiadomo o czym człowiek więcej się dowie z telepolis ;), No może to porównanie cenników . Ale dla mnie to jest brak inwencji twórczej i Serioo taka gatka jak ci motywatorzy xD

    • Kamil

      Dwutygodniowe testy mnie nie interesuja, bo człowiek nic się z nich nie dowie. Raczej roczne używanie Sony Xperia 5 III, a potem Xperia 5 IV i tak w kółko plus 12/24x premium #content_marketing w skali roku. Propozycje juz wysłałem do polskiego oddziału Sony Xperia, który kiedyś był partnerem My-mobile.pl 🏆 #original_content

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt