PREMIERA: HBO Max, czyli maksymalny wysyp hitów na platformie [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Hit za hitem. Tylko tak można określić prawie miesięczną i w dodatku pierwszą, bo historyczną przygodę z platformą streamingową HBO Max. Bez wątpienia jest ona zdecydowanie najlepsza na rynku. Film Balkonowy, Mistrz, Cry Macho, Legion Samobójców The Suicide Squad, Ojciec, Batman, Reminiscencja, Nie Czas Umierać czy France to udane kino na szklanym ekranie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Do tego rzecz jasna dochodzą świetne seriale jak chociażby Tokyo Vice, Lakers Dynastia Zwycięzców, DMZ, Odwilż, Informator, Schody, Miasto Jest Nasze oraz kapitalne dokumenty Dobre Rady Johna Wilsona (nieco przypomina vlogi Krzysztofa Gonciarza), Tony Hawk Aż Odpadną Kółka, Jak Feniks z najnowszym autobiograficznym obrazem znanej piosenkarki Tina dobitnie pokazuje jak bogata jest biblioteka jakościowych produkcji HBO Max.

Jeszcze na dokładkę już wkrótce zobaczymy Venom 2 Carnage. Bez wątpienia zarówno Netflix jak i Amazon Prime Video aż tak dużą liczbą tytułów wysokiej jakości nie mogą się pochwalić do obejrzenia po zaledwie dwóch miesiącach oczekiwania wskutek działania systemu naprzemiennego My mobile. To pokazuje jak kapitalną robotę wykonała wytwórnia Warner Bros, nie wspominając o krótkim czasie oczekiwania zaledwie 45 dni od premiery kinowej. To tyle co nic. Szybko zleci.

(fot. HBO Max/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY VENOM 2 CARNAGE (HBO MAX)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: HBO Max, czyli maksymalny wysyp hitów na platformie [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Film Legion Samobójców The Suicide Squad nie ma polskiego lektora, to rzadkość na HBO (!)

    • Kamil

      Jak dla mnie klapa, bo od czytania mam papier ? i co drugi udany numer Newsweek Polska ??? #premium_content HBO GO zawsze mial lektora do wyboru, a tu klops 🙁

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt