PREMIERA: Największa zaleta smartfonów Sony, Motorola, Vivo czy Nokia

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dla wielu miłośników inteligentnych telefonów komórkowych zakup urządzenia z nakładkami nie wchodzi w rachubę. Stawiają oni tylko i wyłącznie na producentów z czystym Androidem na pokładzie. Nie chcą mieć nic wspólnego, nauczeni doświadczeniem z zamulaczami w postaci nakładek. Wiadomo, im więcej dodatków tym bardziej zielony robot muli mimo ogromu pamięci operacyjnej RAM.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

W tej chwili oprócz oczywiście terminali Google Pixel, smartfony takich marek jak chociażby Sony, Motorola (bardzo ładne są jej zwłaszcza ostatnie najnowsze modele), Vivo czy Nokia (tutaj akurat fala krytyki spływa na producenta po ogłoszeniu kolejnych słuchawek z słabą specyfikacją) mocno stawiają na czystego Androida. Nawet uwielbiany przez społeczność kraju nad Wisłą OnePlus może za chwilę mieć nakładkę ColorOS.

Na całe szczęście zmiana dotyczyć będzie wyłącznie chińskiego rynku. W Polsce dalej pozostanie OxygenOS charakteryzujący się wysoką płynnością działania. Apple iPhone znany jest z podobnej jakości iOS, aczkolwiek ostatnio jego mit jakości mocno podupadł. Z nakładek zaś dalej twardo korzystają dostawcy Samsung, Huawei, Realme, Xiaomi czy Oppo. Taka jest ich filozofia działania, czyli wzbogacanie funkcjonalnie Androida.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12976 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Największa zaleta smartfonów Sony, Motorola, Vivo czy Nokia”

    • Kamil

      Zapytam tak z ciekawosci, kupisz telefon z nakladka? Ja raczej nigdy, bo musze miec czyste doswiadczenie Androida od Google

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt