Uber wjeżdża do Torunia [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W ostatni weekend zadebiutowała w mieście Toruń znana na całym świecie aplikacja Uber. To właśnie ona miała pokonać raz na zawsze wszystkie korporacje taksówkarskie oraz zrobić na tym rynku rewolucję. Teraz nareszcie mieszkańcy grodu Kopernika będą mogli z niej korzystać. Znane są bowiem historie z słabą obsługą klienta w tradycyjnych taksówkach.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Mieszkańcy Torunia zatem zapewne sprawdzą tego mitycznego Ubera za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej. Swoją drogą to dobrze, że również średniej wielkości lokalizacje są dostępne (z liczbą dwustu tysięcy mieszkańców), a nie tylko te największe typu Warszawa, Poznań czy Gdańsk. Potwierdzenie znajdziemy na oficjalnej podstronie dostawcy usługi www.uber.com/global/pl/cities.

Co ciekawe, raper Mr Polska w teledysku do utworu Marzenia prezentował w tle Toruń podróżując autem typu SUV marki Porsche. Trzeba przyznać, że kadry (nie tylko sam tekst z przekazem) w nim zawarte robią duże wrażenie. Dlatego właśnie w formie niejako bonusu My mobile, czyli najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce postanowiło go zaprezentować wszystkim czytelnikom (miłośnikom nie tylko technologii).

(fot. Uber/My mobile)

MR POLSKA – MARZENIA

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt