PREMIERA: Kiedyś Netflix wyłączał konto o 9.00 rano, teraz robi to o 4.00 [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Netflix, największa platforma streamingowa globu mocno zaciska pasa. Najwidoczniej inwestorzy naciskają na uciekające bokiem miliony dolarów. Tylko tak należy rozumieć weryfikację mieszkańców jednego gospodarstwa domowego w usłudze, choć kiedyś prezes Netflix nie miał nic przeciwko tworzeniu wielu profili kont, nawet znajdujących się w różnych lokalizacjach.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz to się zmienia. Użytkownicy muszą potwierdzać tożsamość wiadomościami SMS lub Email. My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce odkryło ciekawą rzecz. Kiedyś jak się zrobiło anulowanie, czyli koniec subskrypcji to Netflix wyłączał konto około godzinny 9.00 rano. Teraz dokładnie to samo robi, ale już o 4.00. Mamy więc zdecydowanie mniej godzin oglądania niejako w bonusie przy późnej kolacji.

Tylko czekać aż zacznie wyłączać on dostęp do usługi o równiej północy (0.00). Jeśli mowa o godzinach to warto wspomnieć na sam koniec o porze premiery nowych filmów czy produkcji oryginalnych. W tej materii zdecydowanie wygrywa HBO GO z porą publikacji dosłownie minutę po 23.59. Potem jest Netflix z godziną 9.00, zaś na końcu Player o 10.00, co potwierdza stosunkowo późny debiut kolejnych odcinków show Żony Miami.

(fot. Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY PIERWSZEGO SEZONU SERIALU LUCYFER (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Kiedyś Netflix wyłączał konto o 9.00 rano, teraz robi to o 4.00 [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Niestety dzis o polnocy nie bylo premiery Euforii (drugi odcinek), administratorzy HBO GO chyba zapomnieli zaladowac pliki na serwery 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt