PREMIERA: Wielka klapa aplikacji McDonald’s z niedostępnością produktów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z pewnością aplikacja McDonald’s ma w Polsce ogromne rzesze zwolenników. Wszak licznych promocji w jej środku nie brakuje. Ponadto są dostępne one tylko tam na tle zamówień wykonanych z poziomu restauracji. Niestety nie wszędzie jest tak kolorowo. Największą wadą tytułu jest brak jasnej informacji o braku dostępności wybranych produktów z menu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I teraz czas na historię z życia wziętą. Człowiek postanowił w niedziele iść na 5-6 kilometrowy spacer na piękną toruńską starówkę. W nagrodę miał zostać zrobiony lunch w postaci kawy z mlekiem połączonej z rogalem czekoladowym. Celowo nie były to flagowe mocno niezdrowe dania koncernu typu frytki, Cheeseburger czy Chikker z napojem gazowanym Fanta lub Coca-Cola. Na miejscu jednak nic z planów nie wyszło.

Żadnego Croissanta z nadzieniem kakaowym się nie zjadło. Szkoda, że w aplikacji McDonald’s nie było powiadomienia w stylu brak w lokalu na bazie lokalizacji GPS użytkownika. Wtedy klient uniknąłby wszelkich rozczarowań. Być może wybrane pozycje z menu są dostępne jedynie w godzinach poranno-popołudniowych, a nie wieczornych. Konsumenta to nie interesuje. Oczekuje on bowiem pełnej palety usług gastronomicznych nadmienionych z ofertowego menu.

(fot. McDonald’s/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Wielka klapa aplikacji McDonald’s z niedostępnością produktów”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt