PREMIERA: Amazon Prime Video drugi raz za darmo [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ to będzie piękne uczucie jak wskutek systemu naprzemiennego po przejściu z HBO GO, jeszcze w przeciągu miesiąca drugi raz w historii zacznie się korzystać z bezpłatnego Amazon Prime Video. I pomyśleć, że mówiło się o braku występowania czegokolwiek za darmo na tym świecie. Tutaj akurat jest to nieprawda, wskutek kapitalnej oferty Amazon Prime na wzór Allegro Smart.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Równie dobrze można ją przyrównać do Apple One, gdzie po zakupie Apple Music niejako przy okazji otrzymywaliśmy gratis Apple TV+ wraz z chmurą iCloud czy Apple Arcade (gry). Z psychologicznego punktu widzenia jednak znowu darmowy Amazon Prime Video bardzo mocno wpłynie na jakże pozytywne postrzeganie marki premium VOD z Stanów Zjednoczonych. Dla porównania po przeciwnym biegunie Netflix miał podwyżki.

W Amazon Prime Video nie zapłacimy za jakość 4K aż 60 PLN, lecz tylko 10,99 PLN. W opcji rocznej (49 PLN) wyjdzie to bajeczne 4,08 PLN miesięcznie. Są to drobne jakby to powiedziała współczesna młodzież. W dodatku spora część biblioteki Amazon Prime Video ma polskiego lektora, a to szczególnie mocno cieszy zwłaszcza na tle Apple TV+, gdzie widz musi się męczyć z napisami. Aż chciałoby się powiedzieć, oby tak dalej.

(fot. Amazon Prime Video/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY DOKUMENTU JUSTIN BIEBER OUR WORLD (AMAZON PRIME VIDEO)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Amazon Prime Video drugi raz za darmo [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt