PREMIERA: Wysyp hitów na Amazon Prime Video znowu z darmowym okresem próbnym [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Prawdziwy wysyp hitów mamy na platformie streamingowej Amazon Prime Video. Wystarczy nadmienić obecność takich filmów jak Śniegu Już Nigdy Nie Będzie, Nie Cudzołóż i Nie Kradnij, Apokawixa, Gdzie Diabeł Nie Może Tam Baby Pośle, amerykański Mój Policjant, Lady Bird, dokument Whitney, Farma Clarksona (2 sezon) czy powrót serialu Jack Ryan (3 sezon).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jakby to powiedział klasyk, całkiem sporo się tego uzbierało wskutek stosowania systemu naprzemiennego My mobile. Tymczasem odkryta została pewna mocno interesująca rzecz. Otóż znowu, a dokładniej mówiąc po raz trzeci bez opłat możemy oglądać Amazon Prime Video. Dedykowana aplikacja bowiem wyświetla monit wypróbowania za darmo. W 2021 roku podobnie było tak za drugim razem. Być może ma to związek z pewną sprawą.

Okazuje się bowiem, że nie można kupić subskrypcji za 10,99 PLN miesięcznie. Mamy do wyboru jedynie opcję roczną w cenie 49 PLN. Zapewne tym zagraniem Amazon Prime Video stawia wszystko na całość. Albo ma klienta długofalowego lub żadnego. Nie interesują już go miesięczni skoczkowie, którzy później uciekną do konkurencji typu premium VOD. Chce im zaoferować niski koszt nieco ponad 4 PLN na miesiąc siłowo.

(fot. Amazon Prime Video/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU ŚNIEGU JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE (AMAZON PRIME VIDEO)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Wysyp hitów na Amazon Prime Video znowu z darmowym okresem próbnym [My mobile TV]”

    • Kamil

      Cos jest na rzeczy, bo Amazon Prime (bez slowa Video) reklamuje sie wlasnie w mediach tylko z roczna subskrypcja w komunikacji marketingowej

  1. Kamil Odpowiedz

    2,5/6! ? Alez slaby byl ten film Wszedzie Wszystko Na Raz, ktory dostal najwiecej Oscarow. Ogladalem do kolacji i sie mocno zawiodlem na Amazon Prime Video w Google TV ? #premium_content

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt