PREMIERA: Automatyczne pobieranie cykliczne opłat za usługi GSM to piękna sprawa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pewne rzeczy człowiek dopiero w praktyce może poczuć najlepiej. Tak właśnie było z cykliczną opłatą w A2Mobile za pakiet internetowy o wielkości 15 GB z lejkiem 0,5 Mb/s. W przeszłości bowiem zawsze użytkownik bawił się w jego aktywację za pomocą krótkiego kodu. Tym razem postanowiono doładować się szybciej niejako na zapas. I teraz jakże pozytywne zaskoczenie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po przyjściu SMSa klient już nie martwi się niczym. Ma znowu nielimitowany dostęp do internetu. Nie występuje okienko, w którym opłaty były naliczane normalnie po standardowych stawkach z każdy 1 MB. Takie rzeczy faktycznie się dzieją jak konto uzupełniamy niejako na styk w ostatni dzień ważności. A2Mobile pod względem wygody zrobiło fantastyczną robotę dla konsumentów zupełnie tak jak Netflix czy HBO GO.

Tam również automatycznie odnawiające się cyklicznie subskrypcje to norma. W bankowości polecenie zapłaty kiedyś robiło dużą popularność z uwagi na podobny aspekt komfortu. Nie musimy pamiętać o tych mało przyjemnych rachunkach do opłacenia. Wszystko reguluje się samo. Z drugiej jednak strony dla zapominalskich może być problem z kosztami. Dlatego warto w porę wyłączać subskrypcję typu Amazon Prime Video.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Automatyczne pobieranie cykliczne opłat za usługi GSM to piękna sprawa”

 1. GaduAir Odpowiedz

  15GB/13zł korzystasz tylko z tego czy jeszcze Play odNowa/StanDarmowy?

  Niestety Polacy mają w zwyczaju się ograniczać:-(

 2. marco Odpowiedz

  Zgadza się, cykliczna opłata jest korzystna dla obu stron (abonent i operator) ale niestety nie wszyscy to rozumieją. Moja sąsiadka (starsza osoba) od dawna korzystała w tablecie z internetu w sieci NJU Mobile za 9 zł. Piękna sprawa ale niestety pomimo wielu próśb operator nie uruchomił tej usługi w wersji odnawialnej a to był duży problem dla tej pani. Po pierwsze musiała wyjmować kartę z tabletu (brak możliwości uruchomienia pakietu z pozycji tabletu) a po drugie wkładać do innego telefonu i uruchamiać. Dopiero od niedawna pojawiła się możliwość aktywacji poprzez stronę.

  • GaduAir

   Macro, sprawdziłem i te Nju ma fajną ofertę za 1,20zł/dziennie, tyle za każdy dzień lub mniej lub wcale jeśli się nie korzysta, mało netu ale dla skromnych „inaczej” to oferta okej

 3. Adam Odpowiedz

  Od wielu lat są takie cykliczne pakiety chyba we wszystkich sieciach. Super sprawa, według mnie znacznie lepsza od subskrypcji. Jeszcze warto ustawić doładowanie cykliczne w banku i nie trzeba o niczym pamiętać.

  Wśród zalet abonamentu wymienia się „brak konieczności pamiętania o doładowaniach”. No, to przecież już dawno nieaktualne. Oferta na kartę + pakiet cykliczny + doładowanie cykliczne daje to samo. 😀

  A od subskrypcji trzymać się z daleka. Tak, od razu myślę o T-Mobile i ofercie Heyah 01. Duże problemy techniczne, po rezygnacji nadal pobierali pieniądze z podpiętej karty. Według mnie to jest niedopuszczalne.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt