Gigapaka smartfonów w Orange

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Takiej promocji chyba jeszcze nie grali w polskiej telekomunikacji. Tylko tak należy rozumieć oferowanie aż dwóch wysokiej klasy smartfonów w jednym zestawie. Wcześniej, bo w 2012 roku mieliśmy podobną historię, ale tam sytuacja dotyczyła duetu telefonu komórkowego z feature phonem, czyli maksymalnie prostej słuchawki służącej do prostych zadań.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Gigapaka to najnowszy pomysł sieci komórkowej Orange na przekonanie klientów względem tej niezwykle ciekawej oferty. Aż przypominają się te stare piękne czasy, w których opakowania były duże. Teraz pudełko coraz częściej zaczyna przypominać tabliczkę grubej czekolady. Spowodowane jest to oczywiście brakiem dodawania w standardzie ładowarki, będącą tylko ekologiczną zasłoną dymną w celu osiągania zysków.

Więcej szczegółów o gigapace Orange znajdziemy na podstronie bloga telekomu www.biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/powrot-do-szkoly-z-orange-rok-z-predkoscia-swiatla-i-drugi-smartfon-za-zlotowke oraz oficjalnej witrynie www.orange.pl/lp/gigapaka. Oby takich pozytywnych inicjatyw u krajowych operatorów było jak najwięcej. Zyskają na nich przecież konusmenci.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt