Sony Xperia III najlepszym multimedialnym smartfonem według EISA 2021

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielki sukces japońskiej marki rok po roku. Sony Xperia 1 III została bowiem uznana drugi raz (wcześniej był to model Xperia 1 II) najlepszym multimedialnym smartfonem według Stowarzyszenia EISA Awards 2021. Z pewnością wpływ miał na to świetny ekran 4K połączony z kamerą. Przy tej okazji warto sprawdzić innych laureatów tego prestiżowego wydarzenia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Najlepszy smartfon to Apple iPhone 12 Pro Max, natomiast ten zaawansowany Oppo Find X3 Pro. Z kolei najbardziej ekonomicznym inteligentnym telefonem komórkowym uznano niszowe urządzenie TCL 20 Pro 5G. Do tego dochodzi elastyczna słuchawka pod postacią Huawei Mate X2. Co może nieco dziwić, nagrody nie padły łupem tak cenionych firm w branży jak chociażby Samsung czy Xiaomi bijące aktualnie wszelkie rekordy sprzedaży.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, iż najlepszym smartfonem EISA 2019 był kultowy w Polsce produkt Huawei P30 Pro. Po dziś dzień w kraju nad Wisłą ma on zagorzałych zwolenników z uwagi na kapitalny aparat fotograficzny, który zadziwia nawet nocnymi zdjęciami gwiazd na niebie. W dodatku nie zamierzają oni go zmieniać na nowszy model z uwagi na wciąż jeszcze występujące usługi Google. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej witrynie organizatora www.eisa.eu/awards/mobile-devices/?lang=pl.

(fot. EISA/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt