Huawei P30 Pro smartfonem roku według EISA

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Chińczycy w natarciu aż chciałoby się powiedzieć. Tylko tak można skomentować wybór najlepszych smartfonów na rynku przez prestiżowe i cenione w branży elektronicznej Stowarzyszenie EISA Awards 2019. W tym roku znowu triumfował model Huawei P30 Pro, który swego czasu wywołał ogromne zamieszanie medialne związane z możliwościami fotografowania kraterów Księżyca.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Warto przy okazji przypomnieć, iż w zeszłym to właśnie telefon P20 Pro tego samego producenta był uznany za najlepszy. Mamy więc swoistego rodzaju powtórkę z rozrywki. To nie wszystko. Warto przy okazji spojrzeć na innych mobilnych laureatów. Najlepszym zaawansowanym smartfonem z kolei uznano OnePlus 7 Pro. Natomiast tym z kategorii lifestyle Honor 20 Pro. Nie wolno rzecz jasna zapominać o budżetowcach.

Najlepszy zakup ekonomiczny to Xiaomi Redmi Note 7. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, iż praktycznie wszystkie urządzenia mają paskudnego notcha (z wyjątkiem OnePlus 7 Pro z wysuwaną kamerą). Jakby tego było, na liście wyróżnionych produktów znajdziemy coraz to modniejsze hulajnogi elektryczne (Xiaomi Mi Scooter Pro). Cała lista nagrodzonych jest dostępna na witrynie www.eisa.eu/awards/mobile-devices/?lang=pl.

(fot. EISA/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt