PREMIERA: Oficjalny koniec NK, czyli Naszej Klasy stał się faktem z liczbą 24 znajomych na tle 123 [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wtorkowy wieczór, 27 lipca 2021 roku. Ostatnie zalogowanie na historyczny portal dla polskiego internetu o nazwie Nasza Klasa w celu zgrania zdjęć do folderu NK Backup Photo na dysku komputera. Faktycznie, o równej północy (godzinie 0.00) niemiecki koncern medialny wyłączył starą zawartość domeny. Nie ma możliwości logowania się. Przy okazji można było przeżyć szok.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Liczba znajomych zmniejszyła się z poziomu dawnych 123 do jakże marnych 24 osób. Większość użytkowników oczywiście usunęła konto z uwagi na przeniesienie się do Facebooka. Symbolem upadku NK była dodatkowo możliwość logowania konkurencją od FB. W ten sposób po pięknej 15-letniej przygodzie skończył działalność portal społecznościowy, który kiedyś naprawdę łączył ludzi w wspomnienia z szkolnej ławki.

Jego złote lata przypadały chyba na okres 2005-2008. Wtedy wielu z wielkimi emocjami logowało się na serwis NK w celu sprawdzenia kolejnych zdjęć szkolnych. Tej magii w żaden sposób nie ma coraz bardziej płytki Facebook. Aktualnie domena www.nk.pl promuje gry internetowe należące do koncernu medialnego Ringier Axel Springer. Polska marką więc przegrała starcie z amerykańskim gigantem ostatecznie.

(fot. NK/My mobile)

ELEKTRYCZNE GITARY – TO JUŻ JEST KONIEC

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Oficjalny koniec NK, czyli Naszej Klasy stał się faktem z liczbą 24 znajomych na tle 123 [My mobile TV]”

    • Derick

      Wejdź do sklepu Google pod apkę Facebooka i poczytaj opinię. Totalny hejt, ale i tak ludzie próbują tej nędzy używać. Siła sławy, choć zrobili z komunikatora komercyjny sklep do skubania lemingów. Bez AdGuard AdBlocker, jak wiele podobnych nieużuwalne.

    • Kamil

      Facebook coraz smielej sobie poczyna, patrz najnowszy tekst na My-mobile.pl 🏆 #original_content

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt