PREMIERA: Podcasty, nowy hit Apple TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

YouTube jest w coraz większym kryzysie, co potwierdza najnowsza drama z Ekipą Friza (chodzi o sprzedawanie chińskich produktów z sklepów internetowych w albumie muzycznym w wersji rozszerzonej typu premium). Kto wie, być może to podcasty zastąpią upadającą platformę na której polscy YouTuberzy technologiczni są tak naprawdę kopią tych amerykańskich z MKBHD na czele.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ostatnio to właśnie one podbiją szturmem Apple TV. Jak nie ma co oglądać na HBO GO po wyczyszczeniu mojej listy to z powodzeniem słucha się internetowego radia, dajmy na to mocno jakościowych audycji typu Newonce Wojewódzki & Kędzierski. Tak jak YouTube swego czasu mocno zastąpiło nudną telewizję, tak zapewne podcast pokona stacje radiowe w eterze FM z wyciętymi reklamami. W dodatku mają one potężną zaletę.

Podobnie jak audiobooki świetnie wypełniają nudę chociażby podczas wielogodzinnej podróży. Użytkownik już nie musi śledzić kolejnych linijek tekstu. Ponadto dla producentów treści jest zdecydowanie mniej kosztowny w produkcji. Nie trzeba bowiem nagrywać filmów na drogiej kamerze z licznymi efektami specjalnymi. Teraz wystarczy jedynie dobrej klasy mikrofon. Oprawa wizualna wtedy nie obowiązuje wcale.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt