Aplikacja całej NK już w sierpniu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Twórcy portalu społecznościowego Nasza Klasa zapowiadają wydanie aplikacji Java dla całego serwisu. Użytkownicy będą mogli w ten sposób wysyłać wiadomości, przeglądać profile, czy też komentować zdjęcia swoich znajomych. Jednym słowem możliwe stanie się wykonywanie wszystkich czynności, które wcześniej wykonywaliśmy na komputerze.

Premiera produktu Java odbędzie się najprawdopodobniej już w pierwszej połowie sierpnia, oczywiście bieżącego roku. Równolegle ma odbyć się także premiera całej wersji mobilnej NK (jej prawdopodobny adres to m.nk.pl) oraz wersji na platformę iPhone.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Trzeba przyznać, że portal w ostatnim czasie niesłychanie mocno się rozwija. Najpierw było to wydanie aplikacji Śledzik, która chyba nie do końca się sprawdziła. Dodatkowo nie spełniała ona wielu funkcji oferowanych przez serwis społecznościowy. Z pewnością wielu użytkowników nie było do końca z niej zadowolonych.

Sama usługa mikrobloggingu w Polsce jest stosunkowo mało popularno. Dodatkowo jej pojawienie się w Naszej Klasie spotkało się z wyraźną dezaprobatą użytkowników. Być może wynika to z małej świadomości nieco bardziej zaawansowanych rozwiązań współczesnego Internetu. Więcej informacji o nadchodzącej aplikacji NK znajdziemy na blogu mobilnym portalu.

(fot. Nasza Klasa)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt