PREMIERA: Netflix czy Spotify wygrywają z piłką nożną [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Światowa piłka nożna przechodzi kryzys. Pod tym określeniem należy rozumieć spadki oglądalności telewizyjnych transmisji. Wszak futbol ostatnimi czasy ma sporą konkurencję ze strony konsol do gier czy platform streamingowych pokroju Netflix oraz Spotify. Dla młodzieży wręcz nie istnieją gwiazdy piłkarskie. Ich znaczenie dodatkowo zmalało w dobie pandemii.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W dodatku dochodziło do publicznej debaty w kontekście kosmicznych wynagrodzeń (jakby nie patrzeć za kopanie białego balona przy pustych stadionach) na tle ogromu społeczeństwa tracącego pracę. Co chwilę też przewija się temat dochodu gwarantowanego dającego ludziom godność w zaspakajaniu podstawowych potrzeb egzystencjonalnych kosztem likwidacji administracji publicznej (jej kosztu obsługi).

Jedna rzecz nie ulega wątpliwości. Prędzej upadnie piłka nożna niż dajmy na to Netflix. Ludzie bowiem uwielbiają rozrywkę na dużym ekranie. Zaś piłka nożna sami jak widzimy jest coraz bardziej nudna. Już nawet e-sport generuje większe emocje podczas weekendowej zabawy na konsoli Xbox w dajmy na to FIFA 16. Być może dlatego globalny futbol ratował się ostatnio tzw. Superligą (upadły projekt miał powalczyć z Ligą Mistrzów).

(fot. UEFA Euro 2020/Netflix/Spotify/My mobile)

OFICJALNY TELEDYSK UEFA EURO 2016

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Netflix czy Spotify wygrywają z piłką nożną [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt