PREMIERA: Pierwsza szefowa marketingu Apple urodziła się w Polsce [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z pewnością mało osób o tym wie. Pierwsza szefowa marketingu Apple urodziła się w Polsce i nazywa się Joanna Hoffman. Zbieżność nazwisk z uznanym reżyserem nie jest przypadkowa. Tak, jest ona córką Jerzego Hoffmana. Jako nieliczna nie bała się postawić czy jasno zaprezentować swoje zdanie mocno wymagającemu Steve Jobsowi (pozostali pracownicy się go wręcz bali).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Była dla niego prawą ręką oraz doradzała praktycznie każdą ważną decyzję strategiczną dla firmy Apple. Jej istotną rolę w przedsiębiorstwie niemalże idealnie pokazano w filmie Steve Jobs, który możemy obejrzeć w każdej chwili na platformie Netflix www.netflix.com/pl/title/80049358. Jej rolę zagrała Kate Winslet. Obecnie znowu jest na ustach całego Hollywood za sprawą serialu HBO o nazwie Mare Of Easttown.

Kto pomyślałby, że tak istotną rolę ma Polska w kultowej wręcz na całym globie marce Apple z USA. Może bez utalentowanej pani marketingowiec nie byłoby później tych wszystkich spektakularnych sukcesów. Steve Jobs był tylko dyrygentem orkiestry. Nie umiał zarówno programować jak i całego szeregu innych czynności. Robili to za niego pozostali, często niesłychanie mocno utalentowani członkowie zespołu w Cupertino.

(fot. Wikipedia/Apple/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU STEVE JOBS (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Pierwsza szefowa marketingu Apple urodziła się w Polsce [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt