PREMIERA: Nie czuję się staro

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Świat mobilnych technologii pędzi jak szalony. Dopiero co bowiem witaliśmy się z gąską w postaci Androida 10 (rocznik 2019), a już na horyzoncie jest 12-ta wersja sympatycznego zielonego robota. Powinniśmy ją powitać po wakacjach, czyli we wrześniu. Tymczasem sporo osób nie otrzymała aktualizacji do wydania Android 11 wnoszącego mało istotnych zmian dla użytkownika.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że wielu z nich nie czuje się staro z dziesiątką na pokładzie. Mają oni nowe menu w postaci pałeczki nawigacyjnej wzorem gestów z iOS. Android 10 nawet w 2021 roku prezentuje się nowocześnie dajmy na to względem 7.0 Nougat. Trochę jest z nim jak z psychologią. Człowiek czuje się młodo głową, nie metryką. Można być mentalnym starcem w wieku studenckim wiecznym narzekaniem.

Tymczasem Android 12 zapowiada się jako wielka rewolucja. Naprawdę warto specjalnie dla niego zmienić inteligentny telefon komórkowy na nowszy, lepszy model jak w utworze Kasi Klich. Nowości bowiem będzie wtedy całkiem dużo. Producentom oprogramowania z kolei coraz trudniej jest zdobyć portfele klientów, ponieważ niedługo skończy się wachlarz kreatywnych pomysłów na nowe opcje w smartfonie do wykorzystania.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt