PREMIERA: Apple Arcade dostępne tylko od iOS 13

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nic tak nie irytuje jak zjawisko fragmentacji działające dopiero w praktyce pod postacią nie tylko niedostępnych aplikacji, ale i również całych usług. Boleśnie się o tym przekonali użytkownicy iPhona 5S z wciąż dobrze działającym iOS 12. Tymczasem Apple Arcade, czyli taki Netflix dla gier od firmy z Cupertino do działania wymaga oprogramowania iOS 13 jako minimum.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wielka szkoda. Na dobrą sprawę ten wcześniej nadmieniony Netflix do gier, czyli Apple Arcade jest darmowy w ramach Apple One. Nie ma bowiem najmniejszego sensu kupować go jako osobnego abonamentu w identycznej cenie 24,99 PLN miesięcznie jak w ramach rozwiązania All In One mamy jeszcze na dokładkę Apple TV+ (filmy i seriale premium) oraz Apple Music. To właśnie dzięki niemu na podobnej zasadzie nastąpi koniec Spotify.

Jakby tego było mało, Apple po zakupie swoich urządzeń daje na dokładkę za darmo trzy miesiące dostępu do Apple Arcade. Potwierdza to komunikatem na samej górze jego oficjalna podstrona produktowa www.apple.com/pl/apple-arcade. Tak właśnie kończą się monopole. Spotify może zwijać manatki z rynkowej piaskownicy, no chyba że do gry włączy się zaraz Unia Europejska broniąca interesów swoich członków na tle supermocarstwa USA.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt