Virgin Mobile z No Limitem i 30 GB przez pierwsze trzy miesiące za jedyne 15 PLN [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomita decyzja Virgin Mobile, które przedłuża promocję z darmowymi 100 GB po przeniesieniu numeru. W efekcie akcja marketingowa nie skończy się z ostatnim dniem marca, lecz dopiero maja bieżącego roku. To nie koniec atrakcji. Cena pakietu No Limit z 30 GB zostaje obniżona z 30 PLN do 15 PLN i tak przez trzy miesiące, czyli równowartość długich 90 dni.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Trzeba przyznać, że Virgin Mobile zdrowo zaszalało nam na początek wiosny. Wszak temperatura rzędu 15 C za oknem do czegoś przecież zobowiązuje. Ponadto u operatora wirtualnego wystartowała nowa kampania z udziałem lubianego dziennikarza kulinarnego Roberta Makłowicza. Znany był on z programu telewizyjnego, w którym autor opowiadał mnóstwo ciekawych anegdotek z kraju, w którym akurat się znajdował.

Wiedza oraz jego przygotowanie merytoryczne stało więc na bardzo wysokim poziomie. Aż chciałoby się powiedzieć oby tak dalej. Oferta jest dostępna dla klientów pierwszy raz ją włączających, ale to już jest rynkowy standard dla podobnych (wcześniejszych) rozwiązań. Z pewnością Virgin Mobile jeszcze długo nie spadnie przez to w notowaniu najlepszych sieci na kartę w innowacyjnym My mobile RANKING.

(fot. Virgin Mobile/My mobile)

REKLAMA VIRGIN MOBILE Z ROBERTEM MAKŁOWICZEM

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Virgin Mobile z No Limitem i 30 GB przez pierwsze trzy miesiące za jedyne 15 PLN [My mobile TV]”

  1. aero Odpowiedz

    100 GB znowu dają skorzystam za 5 zł nie ma nic lepszego do routera dla mnie wystarcza. Zaktualizowałbyś Kamil dział najlepszy pakiet internetowy nic nowego ostatnio nie widzę w nim.

    • Kamil

      Niestety posuchę mamy w tym temacie i dlatego 

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt