Lepszy no limit w Virgin Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Virgin Mobile to prawdziwy rodzynek wśród czytelników My mobile. Praktycznie zawsze artykuły na jej temat są szeroko komentowane przez użytkowników. Właśnie Virgin Mobile postanowił uatrakcyjnić swoją ofertę na kartę. Usprawnienie dotyczy ulepszenia No Limitu, ale to chyba nie jest już dla nikogo żadnym zaskoczeniem. Operatorzy na niego stawiają bardzo mocno.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I tak za te same pieniądze 25 PLN na miesiąc otrzymujemy teraz więcej. Oczywiście dalej są to nieograniczone rozmowy oraz SMSy do wszystkich sieci. Teraz jednak telekom dokłada 15 GB pakiet internetowy. Wcześniej go nie było w starym no limicie od Virgin Mobile, co zostało rzecz jasna mocno wyszczególnione. Ofertę o nazwie Gigadaje włączymy krótkim kodem *222*25#. Mała rzecz, a cieszy.

To jest chyba najlepsze określenie zaistniałej sytuacji. Lepiej przecież mieć te 15 GB na 30 dni niż nic. Virgin Mobile to mocno utytułowany operator w My mobile RANKING. Zawsze plasuje się on gdzieś w czubie stawki, a piątą pozycja jest raczej traktowana przez niego za porażkę. Kto wie, może jeszcze Virgin Mobile pokaże nam jakąś bombę na wzór oferty Freemium i zawalczy z A2Mobile o triumf lidera.

(fot. Virgin Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “Lepszy no limit w Virgin Mobile”

  1. szotyi Odpowiedz

    Teraz pewnie podbije virgin w rankingu i sie znów ośmieszy . Plush dawał 10 GB za 25 zł teraz daje 10 GB+10 GB na YT z MMSami których virgin nie daje.Plush wyprzedził też a2mobile bo daje 20 GB w pełnej prędkości . Aby mieć 20 GB w a2mobile trzeba zapłacić 24,90=19,90 +5 zł. Virgin nie zaskoczyło i nie daje 200GB za 10 zł jak w plush który w tym wzgledzie tez przebił a2mobile. Ale i tak plush będzie na samym końcu bo Kamil nie rozume ofert.

  2. marco Odpowiedz

    Tak z ciekawości zapytam czym mógłby mnie przekonać pakiet Virgine Mobile w porównaniu z pakietem Orange na kartę. na start oba mają to samo choć chyba w Orange o 1 dzień dłużnej. W Orange z każdym miesiącem pakiet cykliczny rośnie o 1 Gb. Poza tym technicznie sieć Orange jest lepsza więc dla mnie wybór jest oczywisty.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt