PREMIERA: Sony zniszczyło markę Xperia trzema błędami

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Choć Sony Xperia wraca do życia to jego sytuacja wciąż jest daleka od ideału. Przez ostatnie lata bowiem marka stoczyła się do drugiej ligi w kwestii udziałów rynkowych czy ilości sprzedawanych smartfonów. Takie są fakty i z nimi się nie dyskutuje. Któż z nas nie pamięta znakomitej popularności zwykłych telefonów komórkowych typu feature phone z logiem Sony Ericsson.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pod koniec lat 90-tych firma wręcz brylowała w Polsce nawet nad kultową Nokią. W tym miejscu jednak My mobile postanowi się zastanowić nad przyczynami upadku Sony Xperia. Powody jej schyłku są tak naprawdę trzy. Pierwszą wadą Xperii jest relatywnie słaby aparat, którym nie zrobimy nocą pięknych zdjęć gwiazd jak chociażby na urządzeniach Huawei. Co ciekawe, Sony dla innych flagowców dostarcza optykę i tam astrofotografia działa fenomenalnie. Najciemniej jest pod latarnią.

Prawdziwy paradoks aż chciałoby się powiedzieć. Drugą palącą kwestią są potężne bugi. Dosłownie co chwilę mamy na Xperii 10 błąd aparatu. Do tego dochodzą liczne wycieki pamięci operacyjnej RAM. Trzecia sprawa zaś to słaby marketing, a właściwie jego brak. Samsung czy Huwaei często się przypomina działaniami typu content marketing. W Sony Xperii tego typu akcji niestety nie uświadczymy praktycznie wcale wraz z zamknięciem niezłej aplikacji Lounge z licznymi konkursami w przeszłości.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt