PREMIERA: Wypasiona jest ta nowa strona Filmweb po zamknięciu aplikacji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Designersko-graficzne dzieło sztuki. To chyba jest najlepsze określenie nowego wyglądu portalu Filmweb, którego działanie do złudzenia przypomina (web) aplikację www. Efektownych bajerów tam jest całkiem sporo, a przecież nie mamy tytułu zainstalowanego w telefonie w formie natywnej. Tak wszystko pięknie działa na przeglądarce Safari czy Google Chrome.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Sporym szokiem dla części użytkowników był koniec aplikacji Filmweb na Androida oraz iOS. W pewnym momencie zorientowali się oni bowiem, że nie można już jej pobrać z sklepu Google Play i App Store. Wydawca z warszawskiej słynnej ulicy Domaniewskiej zrezygnował z jej dalszego rozwoju. W efekcie całkowicie skupił się na rozwoju serwisu internetowego. Może słusznie. Boom na aplikacje bezpowrotnie dawno minął.

Sporo osób ponadto od lat niczego nowego nie zainstalowało na swoim nowoczesnym smartfonie. Dotyczy to zarówno gier jak i aplikacji. Tymczasem na witrynie internetowej Filmwebu zachwyca nawet czcionka do czytania. Swego czasu popularna biblioteka opisowa filmów próbowała przekonać Polaków do wykupienia abonamentu bez reklam Filmweb+ z licznymi gratisami. Projekt jednak się nie przyjął z uwagi na brak autorskich treści, a jedynie opisy obrazów z Hollywood tworzonych przez samych czytelników.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt