PREMIERA: Aplikacja Filmweb niedostępna na Androida oraz iOS

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero zaskakująca sprawa. Otóż aplikacja Filmweb nie jest już dostępna w sklepach Google Play na Androida oraz App Store w iOS. Deweloper, a właściwie to wydawca zaprzestał jej dalszego rozwoju. Wielka szkoda, ponieważ My mobile chwaliło ten produkt. Dużo lepiej za jego pomocą przeglądało się opisy filmów (z trailerami włącznie) na tle dedykowanego portalu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Niestety nowa wersja witryny jest przeładowana reklamami i multimediami. W efekcie nawet na wydajnych komputerach potrafi ona stwarzać problemy z konsumpcją treści. Stare powiedzenie jednak mówi, że jak nie wiadomo o co chodzi to najprawdopodobniej o pieniądze. Zapewne aplikacja nie generowała aż tak dużych przychodów z reklam jak powinna. Natomiast utrzymanie (z serwerem włącznie) i jej ciągły rozwój kosztuje. Filmweb postawił sprawę jasno.

Recenzje obrazów i wszystkie wiadomości ze świata kina przeglądajmy za pomocą serwisu internetowego z technologią RWD nawet na smartfonie. Aplikacji Filmweb nie ma na łamach Google Play, zaś użytkownicy swoje żale zgłaszają na jego forum. Nie każdy musi mieć za wszelką cenę realizowaną appkę podobnie jak kanał na YouTube. Ten drugi trend widać dobitnie w portalach technologicznych, gdzie delikatnie mówiąc próba podbicia platformy wideo od Google się nie udała z liczbą subów w okolicach 50 tysięcy.

(fot. Filmweb/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13088 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Aplikacja Filmweb niedostępna na Androida oraz iOS”

  1. Rysiek Odpowiedz

    Czyli Filmweb zakłada, że i tak będę korzystał z jego usług, bo się przyzwyczaiłem, a na stronie może lepiej zasypać mnie bzdurnymi reklamami?
    Otóż drodzy „janusze byznesu” z Filmwebu, mam dla Was tylko 4 litery komentarza: IMDb.

    • Kamil

      Jak niewiadomo o co chodzi, zawsze chodzi o kase ?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt