PREMIERA: Ameryka, technologiczny skansen [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Cóż za kuriozum. Mit słynnej Doliny Krzemowej w Stanach Zjednoczonych upada na naszych oczach. Wcale bowiem nie jest tak, że w Ameryce niesamowicie szybki jest dostęp do mobilnego internetu. Wręcz przeciwnie, na prowincji USA jest on zdecydowanie gorszy i wolniejszy na tle polskiej wsi. Wie to każda osoba, która podróżowała kiedykolwiek po Stanach.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Komfort oraz wygodna surfowania po sieci web znika momentalnie podczas wyjazdu z metropolii. Pod tym określeniem należy rozumieć chociażby takie miasta jak Nowy Jork, Los Angeles czy Las Vegas. Ostatni przykład nie jest nadmieniony przypadkowo. Pustynię Nevada i piękne amerykańskie miasteczka w USA są bowiem pokazane w teledysku ATB o nazwie Ecstasy (z niezwykle udanej, klimatycznej płyty No Silence z 2004 roku).

Tę sytuację można przyrównać do podróży dajmy na to podczas przerwy od technologii na Bora Bora czy Dominikanę. Tam również nie oczekujmy na miejscu światłowodów 1 Gb/s, a zdecydowanie wolniejsze łącza. Owszem, globalny Speed Testuje wskazuje Stany Zjednoczone na 20 miejscu względem 54-tej Polski z średnim wynikiem 67 Mb/s zamiast 40 Mb/s. Jednak dotyczy on głównie bardziej zurbanizowanych oraz rozwiniętych miast. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie www.speedtest.net/global-index.

(fot. Kontor Records/My mobile)

WBREW POZOROM W AMERYCE MAMY WOLNY INTERNET

ATB – ECSTASY

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Ameryka, technologiczny skansen [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt