PREMIERA: Matowe plecki to ogromna zaleta Sony Xperia 1 III

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Zapowiada się nam wielki hit sprzedaży producenta Sony mającego obecnie niestety 0% udziałów na rynku smartfonów. Tylko tak należy rozumieć przecieki medialne w sprawie flagowego modelu Xperia 1 III. Telefon tym razem będzie dysponował jeszcze mniejszymi ramkami oraz potężnym 6.5 calowym ekranem jakości 4K typu OLED wykonanym w proporcji kinowej 21:9 CinemaWide.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

My mobile zwróci jednak uwagę na zupełnie coś innego. Chodzi o matowe plecki z tyłu obudowy ukazujące się na zdjęciach produktowych. To właśnie dzięki nim później smartfon nie będzie miał jakże mocno negatywnego efektu palcowania się na szklanej tafli. W praktyce wygląda ten efekt paskudnie oraz sprawia wrażenie ciągłego niedbalstwa inteligentnego telefonu komórkowego. Teraz ten problem znika nam z głowy.

Przypomina to sytuację z matowymi pleckami Samsunga GALAXY S20 FE 5G. Co ciekawe, kolejny high-end od koreańskiego dostawcy również na nie postawił. Wystarczy nadmienić chociażby design czarnego GALAXY S21 5G. Z nim to jest jeszcze inna afera. Mianowicie krytycy zarzucają marce, że w sztandarowej słuchawce nie ma szklanej obudowy na rzecz dużo tańszego w wykonaniu plastiku. Oczywiście ma on wady, o czym mowa była powyżej.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt