Jakość serwisu My mobile to 4,70/6

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (5 liczba głosów, wasza ocena: 4,40 na 6)
Loading...

jakosc-serwisu-my-mobile-to-4-70-na-6

Marka My mobile wciąż trzyma wysoką jakość. Takie są wnioski po przeprowadzeniu krótkiego badania oceny artykułów dokonywanych przez użytkowników. W całej historii witryny oddano przeszło dwa tysiące głosów. Średnia ocena kształtowała się na poziomie 4,70 na 6 możliwych gwiazdek. Mechanizm ten nie został stworzony przypadkowo. Miał on nawiązywać do czasów szkolnej ławki. Dla porównaniach portal Filmweb stosuje 10-stopniową skalę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W My mobile miało być nieco prościej. Tym samym poziom My mobile jest bardzo dobry z małym minusem (5-). Czwórka z plusem została raczej przekroczona, ponieważ do poziomu 4,50 można ją jeszcze uwzględniać. Co ciekawe, przeszło dwa lata temu wynik My mobile wynosił 4,88/6. Spadek jest więc minimalny. Największymi wyróżnikami marketingowym są nie tylko wysokiej jakości artykuły, ale również specjalnie przygotowana grafika. 

Stąd właśnie stosowanie logo My mobile HQ od kilku tygodni. Do tego należy doliczyć unikatowe produkcje jak chociażby My mobile RANKING, telekomunikacyjna oś czasu My mobile czy infografiki wartości dodanych VAS. W My mobile nigdy nie znajdziemy skopiowanych informacji prasowych. Takich praktyk dopuszcza się nawet największy polski serwis telekomunikacyjny. Celem My mobile jest zwiększenie procentowej relacji oryginalnych treści (te są oznaczone jako My mobile HQ PREMIERA) na tle wszelkiej maści przedruków, które pojawiły się w milionach różnych miejscach. Poziom ten wynosi około 30% do 70%. W innych miejscach jest to niestety tylko 1% do 99%.

(fot. My mobile studio)

PORÓWNANIE Z KONKURENCJĄ

compare

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

6 komentarzy do “Jakość serwisu My mobile to 4,70/6”

 1. buba Odpowiedz

  Kamil, Red Bull Mobile na kartę dostał darmowy internet LTE:
  Z ich strony

  Przez 30 dni możesz bezpłatnie korzystać z szybkiego internetu 4G LTE w Play i pobierać dane bez pomniejszania pakietów. Po upływie 30 dni usługę możesz włączyć ponownie, korzystając z kodu. Promocja jest ważna do końca 2014 roku. 

  Promocję darmowy internet LTE włącz kodem *111*480*1# (zielona słuchawka).
  Aktywacja usługi jest możliwa, gdy na Twoim koncie znajduje się kwota 30 zł i nie minął okres ważności połączeń wychodzących. 
  Włączyłeś usługę? Sprawdź czy jest aktywna kodem *111*480*3#(zielona słuchawka).
  Pamiętaj, że aby w pełni korzystać z 4G LTE, musisz mieć urządzenie obsługujące technologię LTE oraz znajdować się w zasięgu 4G LTE. Sprawdź mapę zasięgu 4G LTE na http://www.play.pl oraz techniczne warunki swojego telefonu u jego producenta. Po wykorzystaniu pakietów internetowych nadal korzystasz z darmowego Internetu 4G LTE, ale z ograniczoną prędkością.

  Czyli mozesz korzystać z 200GB i lejka 2Mbit/s jak masz sprzęt 4G oraz jestes w zasiegu 4G i jak masz na koncie minimum 30zł +utrzymana waznośc na wychodzace 😀
  Czyli możesz załadować 50zł+30zł i masz tani nolimit danych na 5 miesięcy.

 2. buba Odpowiedz

  ^^ własnie zauwazylem, ze pojawila sie nowa taryfa RBM 9 II i to w niej jest to darmowe LTE.

   Chyba jeszcze dopracowują jej szczegóły i nie wiadomo co będzie w tej nowej poza LTE.

 3. buba Odpowiedz

  No i jako, że jest poniedziałek dostaejesz koljeny prezent od RBM 😀
  TYLKO DZIŚ.

  Uruchom darmowe 333 SMS-y. Wybierz *111*375*1# zatwierdź symbolem zielonej słuchawki, a następnie wpisz kod 6662649393226.

  Jeżeli masz ofertę na abonament możesz wysyłać SMS-y do końca swojego okresu rozliczeniowego. Użytkownicy oferty na kartę mogą korzystać z pakietu przez 7 dni

  Wróć na GRYPLAN za tydzień. Znowu będzie coś ekstra!

  Pamiętaj, że jak sie zalogujesz na play24 to  mozesz tego kodu uzyc i zamiast  smsów dostać 333 minuty do play/rbm/virign mobile.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt