PREMIERA: Worms 3 na Androida w sklepie Google Play oraz iOS App Store za jedyne 4,99 PLN [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielki klasyk dostępny za pół darmo. To chyba jest najlepsze określenie kultowej gry mobilnej o nazwie Worms 3 dostępnej w cenie 4,99 PLN. Któż z nas w dzieciństwie nie rywalizował do rana z znajomymi w genialną strategię (wojenną wręcz), czyli legendarne Worms Armageddon. Teraz ten sam klimatyczny tytuł z powodzeniem daje radę na smartfonach.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po kilku godzinach testów tak właśnie jest. Co ciekawe, to właśnie seria Worms była inspiracją dla Angry Birds. Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Potężny arsenał broni, czyli banan, latająca owca czy nawet lina do szybkiego przemieszczania się po mapie jest naturalnie dostępna w grze Worms 3 zarówno na Androida oraz iOS. Trzeba tylko udać się do dedykowanych repozytoriów aplikacji gigantów technologicznych.

Chodzi o sklep Google Play (wymagany Android 4.1 Jelly Bean) www.play.google.com/store/apps/details?id=com.worms3.app&hl=pl&gl=pl i App Store (od leciwego iOS 8) www.apps.apple.com/pl/app/worms-3/id596677177?l=pl. Co ważne, gra Worms 3 działa w ramach subskrypcji Google Play Pass, czyli namiastce usługi Netflix w świecie gier mobilnych. Niestety nie dotyczy to konkurencyjnego Apple Arcade.

(fot. Team 17/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GRY MOBILNEJ WORMS 3

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Worms 3 na Androida w sklepie Google Play oraz iOS App Store za jedyne 4,99 PLN [My mobile TV]”

  1. sev3 Odpowiedz

    A ja właśnie kupiłem sobie Wormsy na PC na Steamie za kilkanaście złotych i od kilku wieczorów wracam do starych dobrych czasów 🤪😆

    • Kamil

      Kiedys chcialem potestowac Worms 3D kapitalne i nie dzialalo na starej Toshibie z Windows XP, ciekawe czy teraz zadziala na Windows 8.1?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt