Wystartowało Google Play Pass [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Cały świat idzie w stronę abonamentu za nielimitowane usługi. Po tym jak ogromny sukces na całym globie osiągnęły takie usługi VOD jak chociażby HBO GO czy Netflix przyszła pora na nielimitowane gry rodem z konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Kalifornijski gigant internetowy pozazdrościł chyba marcowej premiery Apple Arcade, w efekcie postawił na podobne rozwiązanie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Google Play Pass to propozycja koncernu z Mountain View. Oczywiście jakości gier nie ma nawet co porównywać z konkurencyjnym Apple Arcade, aczkolwiek usługa jest tańsza. Tylko tak należy rozumieć kwoty rzędu 20 PLN na tle 26 PLN. Zwłaszcza w kraju nad Wisłą, gdzie mentalność konsumentów oznacza często walkę o dosłownie każdą złotówkę to może mieć kluczowe znaczenie (szkoda, że tak mało osób zwraca uwagę na jakość).

Ponadto w dobie ogromnego piractwa na platformie sygnowanej logiem sympatycznego zielonego robota raczej marne są szanse na jakiś ogromy triumf Google Play Pass. Mentalność młodzieży jest prosta. Instalujemy plik APK z bliżej nieokreślonego źródła i po sprawie. Tak załatwia się sprawy gier premium na Androida. W iOS na iPhonach oczywiście tego nie zrobimy, stąd relatywnie większa szansa na ciepłe przyjęcie Apple Arcade.

(fot. Google/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GOOGLE PLAY PASS

Przygotowane przez

jest autorem 11594 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt