PREMIERA: Błąd sieci w aplikacji Pogoda z Samsung GALAXY S4

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie tylko aplikacja Endomondo ma koniec na przełomie roku 2020/2021. Również zakończenie wsparcia zupełnie niespodziewanie nastąpiło w przypadku standardowej aplikacji Pogoda rodem z smartfonu Samsung GALAXY S4. Tylko takie nasuwają się wnioski na błąd sieci wyświetlający się za każdym razem, gdy zechcemy odświeżyć warunki klimatyczne czy temperaturę na starym tablecie. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o model GALAXY Tab 3 7.0 Lite (z 2014 roku) pełniący funkcję tylko i wyłącznie małego telewizora. Do przeglądania internetu w sumie dziś się on nie nadaje z uwagi na potężne lagi. Ponadto coraz więcej aplikacji VOD odmawia współpracy. Na całe szczęście jest jeszcze YouTube. Samsung najwidoczniej postanowił wyłączyć serwery odpowiadające za tytuł Pogoda w TouchWizie rodem właśnie z hitowego niegdyś GALAXY S4. W sumie to i tak go długo wspierał.

Wszak na rynku mamy już model GALAXY S20, a na dniach wręcz GALAXY S21. Ta historia pokazuje jasno, że nic nie trwa wiecznie. Informacje nie są pobierane z nieba. Gdzieś trzeba je przetworzyć. Serwer to wydatek nawet dla takiego giganta jak Samsung. W przeciwieństwie do Apple on nie wspiera tak długo produktów (z 2012 roku), czego najlepszym dowodem jest wciąż realizowane wsparcie Apple TV 3rd na www.support.apple.com/pl-pl/HT202157 i www.support.apple.com/pl-pl/HT200008.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Błąd sieci w aplikacji Pogoda z Samsung GALAXY S4”

    • Kamil

      Fajna ciekawostka o wsparciu produktowym, jak zwykle sie czepiasz

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt