PREMIERA: Google ma duży problem z nadmiarem danych

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest wielce interesująca kwestia. Potężna korporacja Google nie radzi sobie przechowywaniem ogromnej ilości danych dostarczanych przez użytkowników interentu jego pozornie darmowych usług (w zamian za dokładne ich profilowanie reklamodawcom). W efekcie zaczyna usuwać stare konta pełniące niejako formę bezpłatnego archiwum.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W związku z tym od 1 czerwca 2021 roku wchodzi w życie jego nowy regulamin. Otóż jak jakiś konsument nie będzie przez dwa lata używał swojego profilu to straci wszystkie przechowywane na nim dane. Zmiana dotyczy takich produktów z Mountain View jak chociażby chmura Drive, Dokumenty, poczta Gmail czy Zdjęcia. Tak więc kończy się swoistego rodzaju Eldorado. Nic nie jest dane wiecznie jakby to powiedział klasyk.

Oczywiście użytkownicy płatnego abonamentu premium Google One mogą dalej spać spokojnie. Potwierdza się zatem prognoza My mobile odnośnie przyszłości bezpłatnego dostępu do treści w sieci Internet. Lada moment podzieli się on na dwie części. Ta dobra jakościowa będzie płatna, zaś słaba z licznymi ograniczeniami darmowa. Więcej szczegółów o ważnych zmianach Google znajdziemy na oficjalnej podstronie www.support.google.com/googleone/answer/10214036#activity.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt