PREMIERA: Apple iPhone 12 Mini na żywo wygląda brzydko i sprzedaje się fatalnie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ach, jak mocno mogą być zakłamane tzw. rendery graficzne producentów smartfonów. Później bowiem w przyszłości, gdy naprawdę weźmiemy w dłoń dany model inteligentnego telefonu komórkowego może dojść do potężnego rozczarowania. Aż chciałoby się powiedzieć potężnie zakłamana rzeczywistość danego produktu będąca szczytem koloryzowania marketingowego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak właśnie było z iPhonem 12 Mini z niezłą specyfikacją na zdjęciach witryny Apple. Niestety na żywo już takiego szału nie wywołuje. Wręcz przeciwnie kanciaste, plastikowe rogi sprawiają wrażenie większej tandety niż w kultowym iPhonie 5S w kolorze złotym na wzór prestiżowego urządzenia klasy premium za prawie 5.600 PLN w momencie polskiej premiery chociażby w sieci komórkowej Plus bez abonamentu w wolnej sprzedaży.

Mało tego, wielu klientów sugeruje lepszy design poprzednika iPhona 11 serii z uwagi na bardziej zaokrąglone rogi obudowy. Jak na potwierdzenie tych słów w amerykańskich sieciach komórkowych sprzedaż iPhona 12 Mini jest nawet sześciokrotnie mniejsza na tle lepiej wyposażonych modeli bez przedrostka mini (zwykłe 12-tki). Tylko tak należy rozumieć relację 5% sprzedanych mniejszych urządzeń na tle 33% tych większych od Apple.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Apple iPhone 12 Mini na żywo wygląda brzydko i sprzedaje się fatalnie”

  1. Piotr Odpowiedz

    Przecież 12 mini wygląda identycznie jak zwykła 12 czy wersja pro. Co do sprzedaży to przecież oczywiste, że smartfon w takim małym rozmiarze jak na dzisiejsze standardy, będzie miał powodzenie tylko wśród małej grupy klientów, którzy potrzebują małego telefonu głównie do rozmów, a konsumpcja treści jest dla nich wystarczająca na małym wyświetlaczu. Większość i tak kupi duże modele.

  2. Lk Odpowiedz

    Najdziwniejszy artykuł jaki czytałem. Żart? iPhone 12 mini ma ramkę z aluminium. Wykonanie jest premium. Wytrzymałość rewelacyjna. Mam go od premiery i nie ma ani jednej rysy a używam go bez zabezpieczenia ekranu. Wersja 128gb cena koło 3800pln.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt