Coraz więcej klientów w zasięgu Orange światłowód 1 Gb/s

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ to musi być piękne uczucie pracować zdalnie lub korzystać z rozrywki w niezwykle komfortowych warunkach na internecie o prędkości 1 Gb/s czy nawet 600 Mb/s. Akurat lokalizacja My mobile pozwala na korzystanie z sieci stacjonarnej Orange lub Vectra. W budynku bowiem znajduje się dostępność usługi światłowodowej 1 Gb/s czy telewizji kablowej 600 Mb/s.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce wspomina oczywiście o tym nieprzypadkowo. Rzecznik sieci komórkowej Orange chwali się bowiem dumnie dużym zasięgiem światłowodu aż dla 4,9 miliona gospodarstw domowych. Z czego już teraz 700 tysięcy klientów go używa. W efekcie cieszą się szybkim internetem bez skoków szybkości jak to niestety często bywa na mobilnej łączności.

Co ciekawe, co piąte gospodarstwo domowe jest ze wsi (to wiąże się z dużo większymi kosztami przyłączenia do sieci światłowodowej na tle bloku mieszkalnego, gdzie hurtem operator obsługuje setki klientów jednocześnie) lub mniejszej miejscowości. W tej chwili z pewnością bardzo wielu czytelników korzysta z internetu o transferze 50 Mb/s czy nawet jeszcze wolniejszym. Więcej szczegółów o sukcesywnej rozbudowy infrastruktury Orange znajdziemy na blogu rzecznika w komunikacie prasowym.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt