Aplikacja Spotify z wsparciem plików MP3 to genialna sprawa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielka rewolucja szykuje się dla użytkowników aplikacji (najprawdopodobniej tylko na Androida) Spotify. Gigant streamingu muzyki wprowadzi wkrótce funkcję odsłuchiwania plików MP3 lokalnie zgromadzonych na urządzeniu w ramach biblioteki. W efekcie stanie się całkiem udanym odtwarzaczem multimedialnym z tymi wszystkimi bajerami w tle, których często standardowo brakuje.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pod tym określeniem należy rozumieć biografię wykonawcy czy zespołu oraz jego liczne galerie zdjęć. Kto wie, może jeszcze doczekamy się edytora okładek z tagami ID3 włącznie jak to jest w fenomenalnym tytule Muzyka Xperia. Na dobrą więc sprawę osoby, które nigdy nie kupiły abonamentu Spotify będą miały jego namiastkę. W dodatku za darmo. I to jest właśnie piękne w tej telekomunikacji z całą branżą technologiczną w tle.

Na koniec mała ciekawostka. Spotify przygotowało efektowną witrynę z najlepszymi utworami odsłuchiwanymi w całym kończącym się powoli roku kalendarzowym. Swoistego rodzaju podsumowanie możemy podziwiać już teraz na podstronie www.2020.byspotify.com/pl?locale=pl. Dla niektórych osób artyści nowego pokolenia będą kompletnie nieznani. My mobile nie ma co do tego dosłownie żadnych wątpliwości.

(fot. Spotify/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt