PREMIERA: Rozłąka, znakomity serial anulowany przez Netflix jest błędem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Netflix niestety zaczyna podążać drogą coraz gorszego YouTube, gdzie liczą się tylko i wyłącznie zasięgi. Nikt nie patrzy na jakość treści. Zarówno Google oraz agencje PR mają jeden wyznacznik. Liczbę kliknięć w reklamy. Wielka szkoda, ponieważ pod względem artystycznym widz otrzymuje papkę ugotowaną przez reżyserów dla masowego widza niczym kino Patryka Vegi.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tylko tak należy rozumieć decyzję giganta VOD o zamknięciu produkcji znakomitego serialu Rozłąka, którego hurtem oglądało się swego czasu w binge watching. Tak mocno był on interesujący. Wielka, szkoda że nie zobaczymy drugiego sezonu. Rozłąka z motywami udanego wylądowania na planecie Mars mogła wyjść więcej niż ciekawie. Tymczasem Netflix wznawia zamówienia na trzeci sezon bardzo słabego Narcos Meksyk.

Akurat ten obraz powinien się skończyć na świetnych dwóch pierwszych sezonach, jeszcze z Pablo Escobarem zupełnie tak jak Jack Ryan (hit platformy Amazon Prime Video). Kto jak kto, ale to właśnie Netflix może się pochwalić zdecydowanie najlepszą aplikacją na rynku do oglądania nie tylko filmów, lecz również ich wygodnego przeglądania z katalogu. Miażdży on pod tym względem słaby i zabugowany tytuł HBO GO.

(fot. Netflix/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12167 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Rozłąka, znakomity serial anulowany przez Netflix jest błędem”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt