PREMIERA: Potężne lagi Xperii przy poziomie 10% baterii lub mniej

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ koszmarne i potężne są to lagi. Momentami wręcz człowiek ma wrażenie, że optymalizacją kodu źródłowego smartfonów Sony Xperia zajmują się studenci na stażu dopiero co uczący się niezwykle trudnego fachu dewelopera. Tymczasem produkcją oprogramowania finalnego powinni zajmować się tylko i wyłącznie seniorzy na tle juniorów (w branży IT nie ma na nich popytu aktualnie).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Bug, który za chwilę przedstawi My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce jest fatalny. Tylko tak należy rozumieć lagowanie, które nachodzi w Sony Xperii 10 jak tylko bateria zbliży się do poziomu 10% i mniejszym. Animacje nie są wręcz animacjami. Jest to jakiś pokaz klatkowy jak w trudnej sztuce animacji filmowej na zasadzie kartkowania rogów książki z rysunkiem namalowanym ołówkiem.

Tak to wszystko działa w praktyce. Aktualizacja oprogramowania z Androida 9.0 Pie na 10-tkę wcale nie rozwiązała problemu. Dla porównania na konkurencyjnej platformie iOS takich rzeczy nie było wcale. Nawet przy 5% baterii iPhone działał normalnie. To samo dotyczy włączonego trybu oszczędzania ogniwa. Nic nie zamulało jakby to powiedziała młodzież. W efekcie mamy potwierdzenie, że transformacja Sony Ericsson na Sony Xperia się nie udała. My mobile zachęca czytelników do sprawdzenia swoich Xperii w tej materii.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Potężne lagi Xperii przy poziomie 10% baterii lub mniej”

  1. GaduAir Odpowiedz

    Xiaomi a nie Cony trzeba było kupić. Nostalgia przeważyła.
    Dobrze wiedziałeś co będzie z Cony Kalesony.

    • Kamil

      Ciekawe czy takie same bugi mialaby Sony Xperia 1 II za około 4.500 PLN 🤔

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt