PREMIERA: Film Tenet dostępny na Apple TV [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To jest właśnie w telewizji nowej generacji Apple TV najlepsze. Film Tenet, który nieco ponad dwa miesiącu temu miał premierę już debiutuje w katalogu VOD o nazwie iTunes Movies w cenie około 50 PLN. Podobna historia miała miejsce z równie jakże szybkim debiutem obrazu Joker. Jednak to przed produkcją Tenet stoi arcyważne zadanie. Ma ona bowiem uratować światową kinematografię.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o mocno ograniczoną czy wręcz całkowitą zamkniętą działalność kin nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Podobne cele ma nowy agent 007 James Bond. To dlatego jego premiera jest opóźniona. Wielkie studia filmowe oraz dystrybutorzy nie chcą dokładać do interesu. Nawet platforma Netflix z gigantyczną gażą nie dorówna zyskom od widzów z multipleksów. Koszty produkcyjne wynoszą bowiem nawet 250 milionów dolarów.

Oczywiście treści z iTunes Movies czy Apple TV+ możemy oglądać na telefonie. Nie musi to być zawsze salon w domu z dużym (najlepiej) telewizorem. Zwłaszcza w długich podróżach w góry z słuchawkami dobrej klasy na uszach można odtworzyć wrażenia kinowe na smartfonie z ekranem CinemaWide w formacie 21:9 bez czarnych pasów. Jeszcze jak tylko dojdzie do tego zgaszone światło w autokarze to jest idealny klimat.

(fot. Apple/Warner Bros/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU TENET

Przygotowane przez

jest autorem 11510 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt