PREMIERA: Sezon rowerowy z Endomondo i Relive może trwać cały rok

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę niesamowita sprawa, która została odkryta dopiero po dwudziestoletniej przygodzie z pasją rowerową. Otóż treningi (może nawet i lepiej wycieczki czy podróże w skali mikro) mogą się odbywać cały rok. Nie trzeba kończyć sezonu rowerowego w okresie od listopada do lutego. Jeśli tylko temperatura wyjściowa wskazuje wartości rzędu 8 C i więcej to śmiało można ruszać w drogę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I to bez czapki czy rękawiczek. Wystarczy spokojnie kurtka oraz specjalne getry piłkarskie pod spodenki. W drodze powrotnej rozgrzany człowiek wcale nie będzie czuł zimna, nawet jak temperatura spadnie do poziomu 1 C. W dodatku świetnie motywują podczas jazdy takie aplikacje jak Endomondo czy Relive. Pierwsza z nich znakomicie odczytuje statystyki za pomocą asystenta co każdy przejechany kilometr z poziomu kieszeni.

Druga zaś prezentuje widok animacji 3D przebytej trasy w stylu telewizji Eurosport jak na wyścigach kolarskich. Nawet te jesienno-zimowe klimatyczne mgły mają swój urok podczas jazdy podobnie jak nocne oświetlenie lasu latarką na kierownicy. W efekcie ucieczka od technologii do natury może mieć miejsce przez cały rok. Nie trzeba robić irytującej niespełna półrocznej przerwy od niezwykle mocno dotleniających endorfin.

(fot. Endomondo/Relive/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt