T-Mobile rusza z dużą kampanią 5G [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

No i stało się. Na dobre zaczęła się nam rozkręcać wielka machina reklamowa o nazwie 5G. Sieć komórkowa T-Mobile właśnie przygotowała spot promocyjny na ten temat. Ma on w jasny oraz czytelny sposób komunikować klientom (przyszłym) wielkie możliwości telekomu. Wszak w rodzimych Niemczech 5G hula aż miło popatrzeć, od Berlina po Hamburg czy Monachium.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście przy okazji akcji marketingowej nie brakuje sceptycznych głosów. Mówią one, że co z tego jak mamy No Limit 15 GB z lejkiem 1 Mb/s. Owszem, jest to prawda. Na łączności 5G, nawet tej 200 Mb/s szybko zostanie zużyty pakiet danych. Aczkolwiek lejek 1 Mb/s nie jest znowu taki tragiczny. Wystarczy on spokojnie do oglądania YouTube w jakości HD bez przycinania obrazu (nie mylić z Full HD, gdyż tam może być problem).

Jeszcze sporo czasu minie, zanim spowalniacze bezpieczeństwa skoczą z poziomu maksymalnie dostępnego w Polsce 1 Mb/s (w tym od Play) do dajmy na to 15 Mb/s w 5G, czyli tyle ile on wynosi w ofertach na kartę T-Mobile. Wtedy mielibyśmy jakiś przeskok jakościowy w kwestii nielimitowanego transferu. Na dłuższą metę nie może on być taki sam niejako na odczepnego jak w LTE, technologii poprzedniej generacji 4G.

(fot. T-Mobile/My mobile)

REKLAMA SIECI 5G W T-MOBILE

Przygotowane przez

jest autorem 12458 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt