PREMIERA: Aż 8 godzin zwiechy to nowy rekord telefonu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Historia oparta na faktach. Środowy, prawie mroźny spacer z temperaturą rzędu 2 C. Nagle w momencie robienia zdjęcia Sony Xperia 10 się wiesza tak, że zostaje czarny ekran z charakterystyczna pałeczką nawigacyjną Androida 10. Przytrzymanie klawisza blokady dłuższą chwilę skutkuje niczym. Człowiek sobie myśli, odwiesi się po czasie. Była to jednak zwiecha totalna.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Także po powrocie do domu wyświetlacz dalej był aktywny. Twardy zawodnik aż chciałoby się powiedzieć. Kolejny pomysł to podłączenie do ładowarki, się naprawi jak kiedyś po czasie. Minęły trzy godziny, a tu dalej klops. Tylko kolor diody się zmienił z czerwonego na żółty (zielony oznacza naładowanie). Wtedy pomyślano, że jest dobrze. Wszak algorytmy sterujące diodą reagują poprawnie na fakt podłączenia ładowarki sieciowej. Nic bardziej mylnego. Smartfon po trzech godzinach jak nie reagował tak dalej nic.

Oczywiście już dawno powinien się naładować do pełna od 0% do 100%. Postanowiono na radykalne rozwiązanie, ponieważ nie mamy dostępu do wyciągnięcia baterii w celu restartu. Telefon odłączono od prądu i postawiono na samoistne rozładowanie. Ciepła słuchawka faktycznie po prawie pięciu godzinach zgasła. W sumie rekordowa zwiecha trwała aż osiem godzin pomiędzy 20.30-4.30. Oby nigdy więcej się nie powtórzyła, nawet jak Sony Xperia 10 po restarcie działa jak szybsza Xperia 5 II.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt