Całkiem niezłe są te nowe oferty T-Mobile na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż trudno w to uwierzyć, ale sieć komórkowa T-Mobile pozytywnie zaskoczyła tymi swoimi nowymi ofertami na kartę. Bez dwóch szykuje się spory awans różowego operatora w czerwcowym notowaniu My mobile RANKING. Wszystko za sprawą nowych rozwiązań Supernet Video umożliwiających oglądanie doskonale znanego wideo bez limitu danych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tym razem My mobile poleci wariant tygodniowy w cenie 5 PLN, za które otrzymujemy nielimitowane rozmowy oraz SMS (z MMS) do wszystkich połączone z 1 GB (10 GB jest dla klientów wybierających opcję za 30 PLN dla 30 dni ważności) paczką internetu. I teraz najlepsze, do tego dochodzi Supernet Video w jakości DVD (lub VGA jak kto woli) bez ograniczeń dla takich usług jak TVP Stream, TVP Sport, YouTube, Netflix, Showmax czy Player, a nawet chwalone WP Pilot. Jest to dobra propozycja do obejrzenia meczów Polaków na Mundialu Mistrzostw Świata w Rosji 2018 w Piłce Nożnej, jeśli akurat nie jesteśmy w domu.

Kupujemy usługę tygodniową i 24 czerwca bieżącego roku, gdzie o godzinie 20.00 Polska zagra z silną Kolumbią. Później, bo 28 czerwca Biało-Czerwoni grają o 16.00 z Japonią. I tutaj za jakże skromnego piątaka mamy dostęp w T-Mobile do dwóch niezwykle interesujących spotkań. Ponadto 19 czerwca na otwarcie gramy z Senegalem o 17.00, ale wtedy sztuczka z pięciodniową ważnością usługi nie zadziała. To nie koniec atrakcji w T-Mobile, ponieważ operator daje za darmo 20 GB danych z okazji już 20 urodzin, jeszcze pod banderą dawnej Ery. Więcej szczegółów znajdziemy na www.t-mobile.pl/pl/urodziny oraz www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11327 informacji na tej witrynie.11 komentarzy do “Całkiem niezłe są te nowe oferty T-Mobile na kartę”

 1. marco Odpowiedz

  Rzeczywiście w tym przypadku T Mobile poszedł w dobrą stronę, zwłaszcza że oprócz wymienionego pakietu DVD dodano również mms-y których nie uświadczy w żadnych pakietach w Orange na kartę.

  • Kamil

   Wiesz może czemu zabrano jakość HD, nawet w tym droższym pakiecie?

  • szotyi

   Kamil, nie ma najdroższego pakietu. Jest jeden jedyny. za 30zł . Tylko ten za 30 zawiera supernet. Nie musisz kupować nic bo aplikacja słabo działa . Masz za darmo w telewizorze tvp sport wstawiony na czas spotkania kopaczy. ALe sama usuga jak najbardziej fajna i diał w każdej technologii i mozna dzwonić smsować a nie jak w darmowym LTE gdzie minuta kosztuje 29 gr.

 2. Rumburak1 Odpowiedz

  – 100% doładowania w plus – Kamil śpi
  – 30 GB w Orange – Kamil śpi
  – 20 GB w T – Kamil śpi

  Nie informujesz praktycznie o żadnej promocji związanej z telekomunikacją. Uprawiasz jakąś grafomanię i promujesz ranking „copypaste” nie mający żadnego oparcia w rzeczywistości.

  • Kamil

   Nie promuje jednodniowych promocji, taką mam zasadę, a 20 GB za darmo to masz opisane w powyższym artykule odnośnie T-Mobile

 3. Wek Odpowiedz

  Tytuł artykułu „Całkiem niezłe są te nowe oferty T-Mobile na kartę” dobrze pokazuje, że to nie jest tylko opinia pojedynczych ludzi. Dla mnie rewelacją jest korzystanie z serwisu YouTube czy Playera bez pobierania w tym czasie danych. Jednak rzeczy w tych apkach ważą…O meczach już nie wspomne. Zacząłem się trochę martwić o lejek na prędkości, ale koleś ode mnie z prac, taki zajarany informatyk, powiedział, że to aż nadmiar to 15 mbps, bp wystarczy 5 na HD. 

 4. szotyi Odpowiedz

  Zapomniałem dodac że oferta i tak ni wygra rankingu bo dalej minuta 29 gr sms iles groszy itd. ALe nie przeszkadza to Kamilowi do uznania virgn czy play bez mmsów do uznania zwycięzcami.

  • Kamil

   Virgin Mobile od dawna nie wygrało My mobile RANKING 🙉

  • szotyi

   Podobnie jak play. Geniuszu co nie umiesz wyciagać wniosków. Jednak dalej uparcie brniesz w ten chory ranking który zaprzecza rzeczywistości. Popatrz na plusha i cene oraz warunki a popatrz na RBM cene i warunki. Ale przecież mozesz sie oszukiwac że nie wdac różnicy.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt