PREMIERA: Niemiecki zasięg 5G od T-Mobile deklasuje ten Polski

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jeśli spojrzymy na mapy zasięgu 5G od sieci komórkowej T-Mobile w Niemczech i Polsce, przeżyjemy szok. Kto, wie może ma to nawet jakieś przełożenie na gospodarkę danego kraju. Im więcej różu tym lepiej. Polska może się pochwalić zaledwie kilkoma plamkami w kraju z zasięgiem 5G. Natomiast Niemcy mogą go zaoferować przeszło 50% populacji. To wielki przełom.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nasi zachodni sąsiedzi mogą w zasadzie dumnie korzystać z 5G, a co za tym idzie prędkości rzędu 1 Gb/s na ulicy. W Polsce technologia ta jest jeszcze w głębokich powijakach, a dedykowane aukcje częstotliwości przeniesiono na przyszły rok. Natomiast aż 40 milionów Niemców dziś może się cieszyć z bycia w zasięgu 5G. To więcej niż liczba Polaków, a biorąc pod uwagę wyjazdy młodych to różnica będzie się powiększać.

Aż roi się od dostępności 5G w takich niemieckich miastach jak chociażby Berlin, Monachium, Dortmund, Kolonia, Hamburg czy Lipsk. Oby więc za góra 2-3 lata w Polsce podobnie wyglądały mapy zasięgu 5G. Szybki Internet zawsze lepiej napędza rozwój gospodarczy, a w dobie pandemii wydajne łącze jest wręcz niezbędne. Na nikim dziś wrażenia nie robi stały dostęp do darmowego Wi-Fi w domu o prędkości typu 50 Mb/s.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “PREMIERA: Niemiecki zasięg 5G od T-Mobile deklasuje ten Polski”

  1. Wojtas Odpowiedz

    Witam wszystkich. Ja mieszkam w Niemczech od 6 lat i nawet 4G jest tu słabe w większości kraju. A co dopiero 5G. To jakaś ściana marketingową.

    • Leszko

      (Nie)stety pełna zgoda. Komuś się chyba 4g z 5g pomerdało. Nawet niemiecka „uczciwość” w podawaniu starystyk nie tłumaczy tak dobrego wyniku.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt