RCS trafia oficjalnie do Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

RCS, czyli Rich Communication Services nazywane również SMS 2.0 oficjalnie trafiają do sieci komórkowej Play po długich testach jak zapewnia operator. Warunek jest jeden, trzeba posiadać smartfon z Androidem 10 na pokładzie, a to wcale nie jest taka pewna sprawa w przypadku sporej grupy użytkowników zielonego robota. Usługa znacznie obniża koszty.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszystko dlatego, gdyż wiadomości przesyłane są za pośrednictwem internetu w bezpłatnej formie. Wszak każdy z nas dziś ma wykupiony pakiet danych. Przypomina to zasadę działania konkurencyjnego iMessage od Apple dostępnego od lat w jego iPhonach. Teraz to samo mamy w dziesiątym wydaniu Androida. Więcej szczegółów na temat RCS w Play znajdziemy na łamach bloga fioletowego telekoma.

Wystarczy odwiedzić adres www.blogplay.pl/2020/06/nastepca-sms-juz-w-play-czat-rcs. Co ciekawe, już wcześniej RCS wprowadził Plus wraz z towarzyszącymi mu graczami wirtualnymi MVNO z A2Mobile na czele. Tak więc jak widzimy wcale nie jest to znowu taka wielka nowość na krajowym rynku telekomunikacyjnym. Wszak w Polsce mocno rozwijają się technologie mobilne z bankowością online włącznie.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11342 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt