PREMIERA: Android 10 dodał jeden cal więcej [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mobilny system operacyjny Android 10 to nie tylko tryb ciemny. To także wiele innych smaczków, o których dowiadujemy się zupełnie przypadkowo. Wystarczy nadmienić chociażby powiększenie ekranu roboczego o cal. Wszystko to jest możliwe za sprawą dodania nowej pałeczki nawigacyjnej. W efekcie zniknął pasek nawigacyjny z prawej strony w momencie poziomego przeglądania witryn internetowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnie tę sytuację obrazuje interfejs Androida 9.0 Pie na Google Chrome. Teraz go nie uświadczymy. Owszem, na dole widać delikatny pas z charakterystyczną pałeczką typową dla Androida 10, aczkolwiek wyświetlacz dokładnie tego samego smartfonu Sony Xperia 10 jest większy. Naprawdę cieszą oko powyższe zmiany. Oficjalną listę telefonów z Androidem 10 serwis My mobile publikował już wcześniej, aczkolwiek warto sobie ją przypomnieć.

Być może ktoś z czytelników dowie czy otrzyma podobne udogodnienia. W przeciwnym razie będzie musiał liczyć na nakładkę producenta. Xiaomi dla przykładu ma obsługę pełnych gestów jak Android 10 w starszych wydaniach zielonego robota za sprawą autorskiego interfejsu MIUI. Tak samo jest z trybem ciemnym. Niestety nie każdy inny dostawca oferuje aż tak duże możliwości dodatkowej personalizacji oprogramowania.

(fot. Sony/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SONY XPERIA 10

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt