LTE Advanced Pro to dla Google 5G e

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ zaskakująca historia się nam szykuje w telekomunikacji. I jak to nie lubić technologii mobilnych. Jak dobrze pójdzie bowiem to Sony Xperia 10 zacznie wyświetlać znaczek 5G e jak smartfony w amerykańskiej sieci komórkowej AT&T. Obecnie ten inteligentny telefon komórkowy śmiga na świeżo co zainstalowanym Androidzie 10. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jednak może się to zmienić. Wytyczne Google dla deweloperów wskazują jasno, iż smartfony obsługujące standard LTE Advanced Pro (13-tej kategorii z prędkościami około 600 Mb/s do 1 Gb/s) będą wyświetlały logo 5G e w przypadku wersji oprogramowania Android 11. Możemy się o tym przekonać sami odwiedzając dedykowaną podstronę www.developer.android.com/preview/features#5g w sekcji 5G visual indicators.

Zdaniem My mobile nie powinno już się mieszać w głowie i tak mało obeznanym klientom. Później to będzie dopiero zdziwienie jaki wolny jest ten internet 5G e z prędkościami 25 Mb/s w rzeczywistości na zapchanym paśmie LTE. Dla porównania prawdziwe 5G w pierwszych testach Plusa spokojnie obsługuje 500 Mb/s na ulicy. Różnice widzimy gołym okiem. W przeszłości My mobile rekomendowało komunikację 5G s jak speed w tym temacie.

(fot. Westbase/Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt