PREMIERA: Apple TV 3rd delikatnie laguje

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Czuć to. Apple TV 3rd (trzeciej generacji) delikatnie laguje. Spowolnienia można wyczuć zwłaszcza podczas dwóch sytuacji. Chodzi o moment startu filmu oraz przewijania już w podczas odtwarzania. Zapewne swoistego rodzaju wyzwaniem jest dla jego procesora rozdzielczość Full HD. Po dziś dzień w większości domach standardem jest właśnie jakość 1080p.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Naprawdę mało treści oraz kanałów telewizyjnych nadaje w 4K, a wybrani producenci smartfonów zaczynają stawiać powoli na kamery 8K. Pewnego rodzaju spowolnienie Apple TV 3rd przyszło wraz z aktualizacją oprogramowania dodającą usługę (nową ikonę przy okazji z aplikacją włącznie) Apple TV+. Według szacunków My mobile ma ona w Polsce zaledwie 10 tysięcy płacących klientów, co jest marnym wynikiem.

Z pewnością gigant z Cupertino ma zdecydowanie wyższe, (czytaj) rekordowe aspiracje. W przeszłości Apple było oskarżane o spowalnianie iPhonów. Faktycznie, po uaktualnieniu iPhone 5S zaczął działać coraz wolniej. Lecz może to być zupełnie normalna sytuacja w dobie dodawania kolejnych funkcji na wzór wymagającej witryny internetowej względem wolnego łączą z całą maścią multimediów do obsłużenia czy załadowania.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt